Reference

Všem, kdo váhá, zda navštěvovat logopedii u paní Sádovské, mohu za sebe a dceru tuto logopedii jen doporučit. I když dcera s cizími lidmi povětšinou nerada komunikuje, zde spolupracovala a na logopedii se těšila.
Jsem velmi ráda, že hned při první návštěvě byla odhalena zkrácená uzdička pod jazykem. Po jejím odstranění to již byla otázka několika návštěv, kdy se pokaždé naučila nové písmenko (a že jich nebylo málo). Jsem moc ráda, že celá náprava řeči proběhla rychle, během necelého půl roku bylo hotovo.
Výhodou vidím i přesné objednání bez zbytečného čekání a domácí prostředí, což ocení hlavně děti. Vymezený čas 15minut se zdá jako krátká doba, ale evidentně je dostačující.
Ještě jednou i s dcerou děkujeme, Daniela a Natálie Veselá
 
Chtěla bych se podělit o svůj příběh. Je mi 33 let a neuměla jsem R,Ř. Od malička jsem navštívila několik logopedů a bez úspěchu.Ten pocit trapnosti a studu, když jsem musela mluvit před větším počtem lidí vám ani nemusím popisovat. Snažila jsem hledat slova podobného významu, kde se R a Ř neobjevují, a řeknu vám, bylo to dost náročné a vyčerpávající. Někdy jsem náhradní slovo nenašla, tak jsem raději neřekla nic. Asi před rokem mi moje logopedická vada začala opět hodně vadit, tak jsem sedla k internetu a narazila na paní Sádovskou. Po přečtení recenzí jsem neváhala a hned se k paní Sádovské objednala. Hrozně jsem se styděla, že v dospělosti jdu s problémem, který jsem měla vyřešit jako dítě, ale když mě přivítala velice příjemná a sympatická paní, spadl mi kámen ze srdce. Po první konzultaci mi sdělila, že mi mému vytouženému R a Ř brání podjazyková uzdička, která nepustí jazyk za horní řezáky. Ha, to mi nemohl říci už některý z těch logopedů, které jsem navštívila před paní Sádovskou? Nechala jsem si uzdičku ,,říznout,, a po zhojení jsme se pustily do práce. Trénovala jsem jak o život a při každé konzultaci mne paní Sádovská povzbuzovala a dodávala sílu k dalšímu posunu. Ta radost a štěstí, když mi jazyk po 33 letech začal krásně kmitat při vyslovení slov s R a Ř se ani nedá popsat.
Paní Sádovská, tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš ojedinělý individuální přístup a skvěle odvedenou práci. Jste paní logopedka na svém místě a myslím si, že dětem i dospělým s vadou řeči opravdu pomáháte, a to hravou formou i pro ,,dospěláka,,. Zbytečně nezadáváte procvičování zastaralých logopedických cvičení, ale snažíte se najít cvičení přímo na míru, a tak by to mělo být u všech logopedů.
Michaela R.
 
 

Syn neuměl "ř", tak jsem si nechala od obvodní lékařky doporučit logopeda - a dostala jsem kontakt na paní Martinu. Na první návštěvě a tréninku onoho "ř" na ni syn úsměvně prskal a hravá forma ho bavila. Doma jsme trénovali při každé jízdě autem. Po týdnu syn začal písmeno používat aktivně, a tak bylo naše druhé setkání s paní Martinou prozatím (než dorostou zuby) poslední. Vyzdvihuji především zdravý rozum a srdce na pravém místě, děkujeme Vám za takový přístup! Žaneta a Matýsek


 

O paní Sádovské jsem věděla z doslechu od jiných maminek, ale říkala jsem si, proč navštěvovat soukromou ambulanci a platit za každou návštěvu, když je možné chodit ke státní. Čtyři měsíce jsme čekali na objednání v nejmenované logopedické ambulanci, dalšího více než tři čtvrtě roku jsem se synem navštěvovala státní logopedii - za tu dobu jsme zvládli dopilovat pouze písmenko L. V PPP nám byla doporučena p. Sádovská. Již při první návštěvě syn dokázal poprvé vyslovit písmenko r i ř. Byla jsem nadšená a můj syn ještě víc. Stačilo pár návštěv a r,ř i sykavky jsme dotáhli do konce. Bůh ví, jak dlouho bychom ještě na logopedii chodili nebýt p. Sádovské. Mladší syn ještě nazačal pořádně mluvit, ale pokud budeme potřebovat logopedku, máme vybráno a rozhodně nebudu litovat peněz za návštěvu, protože to za to stojí.

Ještě jednou moc děkujeme za krásný vřelý přístup, za spoustu rad, které se nám jinde nedostaly, za to, jak rychle jste dokázala mého syna naučit zbývající hlásky, a věřím, že jsme se neviděli naposledy. Děkujeme

 

Paní Sádovská, děkujeme za příjemné  a hlavně velmi efektivní konzultace. Syn měl problém s hláskou ř a již po několika konzultacích hlásku krásně zvládl. Váš přístup k synovi se mi velice líbil, dovedete děti zaujmout tak, aby se soustředily na to, co mají. Vaše zkušenosti z praxe jsou na vedení konzultace patrné. Vřele doporučuji ostatním rodičům.
Petra Dymáková

 

Paní Sádovská, i já by jsem se ráda připojila k poděkování za milý přístup a Vaši velkou trpělivost. Kontakt jsem dostala ve školce s chválou na Vaše metody, a i když se mně zdál věk dcery (čerstvě 4 roky) ješte nízký, opravdu stačilo 6 návštev a r i ř se jí krásně zadařilo.

Děkujeme.Slavíkovi.

 

Chci touto cestou moc poděkovat paní logopedce Martině Sádovské. Začala jsem k ní chodit s téměř 5letou dcerou, která vyslovovala pouze samohlásky. Nejdříve nám bylo řečeno, že náprava bude trvat třeba i 2 roky. Ale nám stačilo pouhých 11 návštěv a dcera krásně mluví - všem to připadá neuvěřitelné! Paní Sádovská má totiž k dětem skvělý přístup a moje dcera se k ní nikdy nebála chodit. Je to nejlepší logoped, kterého jsme poznali (mám ještě 2 starší děti, se kterými jsme vystřídali 4 logopedy). Kdybych o paní Sádovské věděla už dříve, tak bychom určitě chodili k ní.

M. Křováková s Amálkou

 

Moc děkujeme za úžasnou spolupráci paní Martině Sádovské. Ve velmi milém a příjemném, vskutku rodinném, prostředí poskytla našim synům perfektní logopedickou nápravu, kluci byli vždy natěšení a vůbec nebrali logopedii jako dril. Díky odborným zkušenostem paní Sádovské stačilo jen několik málo měsíců a kluci krásně mluví a jsou - i díky jejímu přístupu a pochvale - pyšní na svoje výkony. Jako rodiče jsme vždy ocenili přátelský přístup, flexibilitu a milou komunikaci paní logopedky.

Magda, Petr, Jiřík a Jeník Zerzánovi.

 

Za Vaše výuky s naší Sabinkou moc děkujeme! Dostává chvály ze všech stran, jak krásně vyslovuje písmeno ,,R" a ,,Ř".
Z naší strany s Vámi spokojenost veliká a to po všech stránkách! Velice rádi budeme doporučovat dál.

K. Vašáková
 

Dobrý den, paní Sádovská,
děkuji Vám za Vaši trpělivost při logopedických cvičení s mým synem.
Vloni, když jsem byla se synem u zápisu do 1.třídy, mi paní učitelka naznačila, že by byl vhodný odklad. Jeden z důvodů byla vada řeči (R,Ř..).
Navštěvovali jsme Vás pravidelně 1x týdně po dobu cca 10 měsíců.15 minut intezivního cvičení s neposedným, roztěkaným dítětem byla vyslilující činnost.
Včera jsme absolvovali zápis opět. Syn opakoval slovíčka, která mu diktovala paní učitelka. Zhodnocení výkonu - bezchybná výslovnost!
Prosím přijměte můj dík. Budu Vás doporučovat jako schopnou logopedku.
S přátelským pozdravem Zemanová.

 

Moc děkuji paní Sádovské - syn se bez problémů naučil krásné "L" a veřím, že zbytek hlásek, co nám chybí, půjde stejně dobře. Velmi si cením profesionálních rad a velmi dobrého přístupu k dětem, které ji pak doslova hltají!

Soňa Krátká

 

Martinka Sádovská-logopedka, pro mě a mou 5letou dceru, byla velkým
přínosem, už jen proto, že jsme ji navštěvovali v době předškolních
příprav. Dcera měla problém s hláskou l,r a ř. Paní Sádovskou během
sezení naprosto "hltala" a mě mile překvapil až empatický přístup
paní Sádovské. V domácím prostředí s lidským a přátelským přístupem s
odborností, o které u paní Sádovské není pochyb, se dcera během pár
sezení naučila vše, co bylo potřeba a dokonce získala představu o tom, co
je to "paní učitelka". Paní Sádovskou jsem doporučila své kolegyni, svým
známým a budu doporučovat dál. A ráda bych jí ještě jednou poděkovala,
snad potkáme víc takových pedagogů. Děkujeme Martinko.

Pozdníkovi
 

S paní Sádovskou máme ty nejlepší zkušenosti. Náš čtyřletý syn neuměl 7 hlásek (k, ž, š, č, l, r, ř), když jsme k ní poprvé přišli. Během měsíce uměl K, což ho velice pozitivně naladilo a doma i u ní se snažil, jak to jen šlo. Paní Sádovská ho vždy moc pěkně motivovala, že se na logopedii pokaždé těšil a za rok uměl všech 7 hlásek. Teď se všude chlubí, jak umí krásné Ř. Paní Sádovské děkuji za krásný a trpělivý přístup k dětem a všem ji mohu jen a jen doporučit.

Martina Holčapková a syn Filípek

 

Na paní Sadovskou jsme dostali doporučení v pedagogicko-psychologické poradně. Syn Radek neuměl š, č, ř a r. Nejdřív jsem si myslela, že to bude problém a cesta na dlouhou trať. Byla jsem překvapená vynikajícím přístupem paní Sadovské a po šesti návštěvách se syn všechny písmenka naučil. Paní Sadovskou mohu vřele jen doporučit.

Jarmila Dolejšková

 

Kontakt na logopedii u paní Sádovské jsem našla na internetu. Hledala jsem logopeda, který má zkušenosti práce s dětmi a svým přístupem dítě neodradí i přes počáteční neúspěchy. Dcera začala docházet na sezení necelé tři měsíce před 5. narozeninami s tím, že neuměla vyslovovat č, š, ž, r a ř. Do narozenin zvládla vyslovovat díky sezením s paní Sádovskou všechny dříve problematické hlásky. Dcera se na sezení vždy těšila a často mě i překvapila, jak spolupracovala. Neboť doma trénink výslovnosti byl nutnou/nudnou povinností i přes veškeré mé snahy jej zpestřit a u paní Sádovské zábava, která rychle uběhla. Mnohokrát děkuji a rozhodně všem doporučuji!

Irena Schoberová s  Haničkou

 

Paní Sádovskou mi doporučila kamarádka. Dcera neuměla vyslovit písmeno "ř". Po dvou návštěvách bylo po problému. Její přístup k dceři byl jedinečný. Moc paní Sádovské děkujeme a posíláme zaslouženou chválu.
                                     Lada Novotná s dcerou Nelčou
 
 
Musím se přidat ke kladnému hodnocení paní Sádovské. Také jsem dostala kontakt od kamarádky a pár dalším ho už dala. Dcera měla problém s pár hláskama a během tří měsíců jsme vše zvládli a dokonce došlo i na obávané ř. Moc paní Sádovské děkujeme a dál posíláme kolem jen ty nejlepší reference.
                                             Vendula Novotná s Barčou
 
 
Na paní Sádovskou jsme dostali kontakt od kamarádky a jsme tomu moc rády! Dcerka měla problémy s vyslovováním L, K a G - stačily 3 návštěvy a dcera nejen, že L, K i G bravurně zvládá, ale rozmluvila se tak,že začala krásně vyslovovat R i Ř! Paní Sádovská je moc milá, s dětmi to umí a také je vidět, že přesně ví, kdy jakou metodu použít a dokáže děti motivovat ke cvičení! Vřele všem doporučujeme!
                                             Lenka a Lucinka Culkovy
 
 
Chtěla bych poděkovat paní Sádovské za odbornou pomoc v logopedii. Její kvalitní přístup pomohl mému synovi naučit se správně vyslovovat problematické písmenko "r". Ač jsme zkoušeli vše možné, nic nepomáhalo. Pak jsem získala kontakt na paní Sádovskou, stačilo pár návštěv, dobrých rad a problém byl odstraněn. Myslím, že k tomu přispělo i domácí prostředí a technika hravosti. Moc ráda tuto zkušenost předávám dál a paní Sádovské mockrát děkuji.                                   Harčárová
 
 
S logopedií jsem se setkala v době, kdy měl starší syn problémy s vyslovováním 9 hlásek. Po dvou letech jsme vše dovedli k dokonalosti. Paní logopedce se podařilo jejím lidským a vstřícným způsobem práce přimět syna k výborné spolupráci. Současně jsme navštěvovali ještě logopedii na jiném místě. Musím uznat, že není podstatné, jaké metody se při výuce používají. Myslím, že všechny (poctivým domácím procvičováním) vedou k odstranění chyb. Stejně důležitý je však i přístup k dětem, který u paní logopedky chválím. Mladší syn je nyní ve věku 3,5 let. Mám pocit, že trochu logopedické pomoci bude rovněž potřebovat. Jsem si však jistá, že po zkušenostech vše skvěle zvládneme. 
                                           Jana Kupová
 
Na logopedii k paní Sádovské jsme začali chodit s dcerou, která byla „moc pohodlná“ se učit mluvit určitá písmena. Díky její pomoci jsme mluvení skvěle zvládli během jednoho roku. Teď hodiny logopedie absolvuji se synem, který má zase jiné problémy. Její návrhy, jak přimět dítě ke spolupráci a domácímu cvičení, jsou nápadité a motivující. Děti se nebojí, spolupracují a na lekci se těší.                                       Radka Přiklopilová
 
 
Díky paní Sádovské udělal náš 4letý syn s DMO velké pokroky. Nejenom, že spolu udělali obrovský kus práce, ale dokázala si ho získat lidsky a přimět ho úžasně spolupracovat.                        Lucie Maredová